0
×
Úvod
Jak na to
Mapa
Ceny
První jízda
Skútr škola
FAQ
Blog
Kontakt

Blog

12.8.2022

Dočasně zmenšujeme BeRider zónu

Tentokrát nemáme veselé zprávy: část flotily bude nedostupná a kvůli tomu zmenšujeme BeRider zónu pro zvýšení dostupnosti v centru
Čti dál
1.8.2022

Nejkrásnější vyhlídky v Praze

Pro někoho známé, pro někoho míň, ale nejkrásnější.
Čti dál
11.7.2022

V Praze přibývá parkovacích stání pro skútry. Podpoří mikromobilitu a potěší i řidiče aut

Motorkáři, ale i řidiči aut a chodci mají další důvod k radosti – několik významných pražských částí se rozhodlo vyčlenit další parkovací místa pro jednostopá vozidla. Co to znamená? Kdo na nich může parkovat? A proč by z nich měli mít radost i řidiči aut a chodci?
Čti dál
22.6.2022

Novinky na léto 2022

Od července chystáme zase několik novinek. Nový balíček, vyšší bonusy i mírně zvýšené rozpětí u ceny podle poptávky. Tady je přehled všech změn.
Čti dál
9.6.2022

Nebojte se elektřiny: 7 tipů, jak doma šetřit energií

Současná doba ukazuje, že i když energie celkově podražily, v elektřině je budoucnost. Kolik energie spořádají starší spotřebiče nebo třeba televize v pohotovostním režimu? Poradíme, jak elektřinu využívat efektivně a úsporně a s čím počítat, pokud chceme na elektřinou i topit nebo pohánět svá vozidla?
Čti dál
24.5.2022

Bonusové zóny: Kde jsou a jak fungují

Zaparkovat s BeRiderem na určitém místě a získat bonus na další jízdy? Takhle funguje novinka, kterou vám na následujících řádcích představíme. Podívejte se na seznam míst, kde vás za zaparkování odměníme.
Čti dál
24.5.2022

Kde se v Praze rozjezdit? Tipy na parkoviště a lokality pro trénink jízdy na skútru

Kolikrát jste šli kolem skútru BeRider a měli chuť na něj nasednout, ale zároveň cítili respekt z jízdy v pražském provozu? Vyrazte na tréninkovou jízdu. Věnovat se stoprocentně provozu můžete totiž jedině v případě, kdy je pro vás ovládání skútru samozřejmostí. A nebojte – je to jednodušší, než si myslíte.
Čti dál
2.5.2022

Jarní novinka: Cena podle poptávky

Občas nám píšete, že během odpolední špičky nemůžete sehnat skútr. Naopak, mimo špičku některé skútry stojí na místě déle. Jako částečné řešení jsme se rozhodli spustit dynamický ceník, neboli cenu podle poptávky.
Čti dál
21.4.2022

Kam v Praze vyrazit pod kvetoucí třešeň? První máj v centru i v zapomenutých sadech

Polibek pod rozkvetlou třešní patří mezi naše nejkrásnější tradice. Připravili jsme pro vás přehled nejkrásnějších kvetoucích třešní v Praze, za kterými můžete vyrazit na romantické rande v sedle BeRideru. Všechny lokality se nacházejí v naší parkovací zóně, ale nabízejí i pěknou procházku.
Čti dál
19.4.2022

Získejte kredit 100 Kč za pozvání kamaráda

Dopodučte BeRider a získejte výjimečnou odměnu.
Čti dál