0
Přihlásit se
×
Úvod
Jak na to
Mapa
Ceny
První jízda
FAQ
Blog
Kontakt

Blog

7.6.2021

Seznamte se, toto jsou nové BeRider zóny

Pohodlnější cesta na nákup, jízda do práce nebo jen bližší místo k zaparkování při cestě domů. To jsou výhody tří nových zón, které jsme v uplynulých týdnech zprovoznili. Westfield Chodov, Metropole Zličín a Centrum Černý Most – na parkovištích těchto nákupních center jsou nyní místa rezervovaná jen a pouze pro vás. A protože mají trochu jiná pravidla než ostatní parkovací místa, sepsali jsme tento článek, ať víte, jak to tam chodí (nebo spíš jezdí a stojí :). A pozor! I zde platí, že s BeRiderem se neparkuje v podzemních garážích!
Čti dál
20.5.2021

Ještě lepší aplikace BeRider: aktualizace plná novinek

‍V červnu loňského roku jsme vám představili zbrusu novou appku BeRider. Od té doby stále sbíráme data, vaší zpětnou vazbu a zkušenosti k tomu, abychom používání aplikace ještě více zdokonalili. Teď vám můžeme představit další úpravy a novinky. Tak pojďme na to.
Čti dál
14.5.2021

Jen vy a příroda: Tipy na výlety na kole

Jaro je obdobím cyklistiky. Pojďme pochytat první slunečné dny, využít víkendového volna a udělat něco pro své zdraví. Kam letos vyrazíme: slunečná Morava, okořeněná lahodným vínem, horský výšlap nebo raději dlouhé projížďky podél vody? Vytipovali jsme pro vás tři jarní výlety na kole po České republice.
Čti dál
30.4.2021

Vychytávky pro komfort, bezpečnost i radost z jízdy: To nejlepší z BeRider Hackathonu

Variabilní systém pro uchycení balíků či zavazadel, high-tech chytré osvětlení nebo gyroskopický držák na kávu. To jsou některé z prototypů, které v rámci hackathonu vznikly. Pojďme si kreativní týmy a jejich nápady představit. Je na co se těšit, protože pracujeme na tom, aby některé nápady brzo našly využití na skútrech BeRider.
Čti dál
23.4.2021

7 módních kousků nejen na skútr

Počasí začíná připomínat jaro, rtuť teploměru pomalu ale jistě stoupá a všechny to táhne ven. Co si tak poskládat šatník, aby kousky, ve kterých jezdíte, vyrážíte na výlet i chodíte po městě byly funkční a přitom stylové. Patříte-li mezi vyznavače minimalismu, rafinovanosti a osobitosti, pak právě pro vás tu máme sedm nepostradatelných kousků z naší originální kolekce.
Čti dál
18.3.2021

První BeRider hackathon: Navrhněte budoucnost našich skútrů!

BeRider hledá nadšence do prototypování produktů pomocí 3D tisku a s nápady na vylepšení oblíbeného sdíleného skútru. Unikátní hackathon umožní využít špičkovou prototypovou dílnu PrusaLab, ale i mozky nejlepších profíků v oboru a převést své nápady v realitu přímo v centru českého inovativního „podhoubí“.
Čti dál
15.3.2021

Utečte z reality: Tipy na 7 filmů s motorkou v hlavní roli

Ať už jste dědička trůnu, nespoutaný hippie, boxer s kšeftíky v podsvětí, slavný herec nebo dcera prezidenta, k cestě za svobodou potřebujete jediné – motorku nebo skútr. A parťáka do nepohody. Alespoň podle snímků jako Bezstarostná jízda nebo Prázdniny v Římě. Které další jsme pro vás vybrali?
Čti dál
5.2.2021

Zatraceně rychlé ženy: Nejslavnější pilotky historie i současnosti motorsportu

183 km/h na motorce, 300 km/h v monopostu a 400 km/h v letadle. Měli byste chuť přisednout si na sedadlo spolujezdce? Pojďme si představit ženy z historie i současnosti motorsportu, které dodávají spojení „žena za volantem“ punc hrdosti i příchuť vítězství.
Čti dál
4.2.2021

Kam za romantikou na BeRideru: Nejkrásnější vyhlídky v Praze

Romantika! Mnozí z nás si ji představují u večeře při svíčkách v oblíbené restauraci nebo na klasickém rande v kině. Ani jedno z toho si bohužel naplánovat nemůžeme. Romantiku ale najdeme i na netradičním rande na skútru!
Čti dál
29.1.2021

Jak být zelenější (i venku): Tipy na nákupy i cestování

Nedávno jsme vám přinesli tipy, jak si vytvořit „eco-friendly“ domácnost. Šetrně se ale můžeme chovat, i když jdeme ven na kávu, nakoupit nebo na výlet. Možná budete překvapeni, jak je snadné udržitelný přístup zakomponovat do svého životního stylu a navíc si třeba obohatit nudnou jízdu autem o trochu zábavy nebo si udělat radost novým oblečením, které bude sloužit mnoho let. Pojďme se na to podívat!
Čti dál