0
Přihlásit se
Zaregistrovat
×
Úvod
Jak na to
Mapa
Ceny
První jízda
FAQ
Blog
Kontakt

Blog

18.3.2021

První BeRider hackathon: Navrhněte budoucnost našich skútrů!

BeRider hledá nadšence do prototypování produktů pomocí 3D tisku a s nápady na vylepšení oblíbeného sdíleného skútru. Unikátní hackathon umožní využít špičkovou prototypovou dílnu PrusaLab, ale i mozky nejlepších profíků v oboru a převést své nápady v realitu přímo v centru českého inovativního „podhoubí“.
Čti dál
15.3.2021

Utečte z reality: Tipy na 7 filmů s motorkou v hlavní roli

Ať už jste dědička trůnu, nespoutaný hippie, boxer s kšeftíky v podsvětí, slavný herec nebo dcera prezidenta, k cestě za svobodou potřebujete jediné – motorku nebo skútr. A parťáka do nepohody. Alespoň podle snímků jako Bezstarostná jízda nebo Prázdniny v Římě. Které další jsme pro vás vybrali?
Čti dál
5.2.2021

Zatraceně rychlé ženy: Nejslavnější pilotky historie i současnosti motorsportu

183 km/h na motorce, 300 km/h v monopostu a 400 km/h v letadle. Měli byste chuť přisednout si na sedadlo spolujezdce? Pojďme si představit ženy z historie i současnosti motorsportu, které dodávají spojení „žena za volantem“ punc hrdosti i příchuť vítězství.
Čti dál
4.2.2021

Kam za romantikou na BeRideru: Nejkrásnější vyhlídky v Praze

Romantika! Mnozí z nás si ji představují u večeře při svíčkách v oblíbené restauraci nebo na klasickém rande v kině. Ani jedno z toho si bohužel naplánovat nemůžeme. Romantiku ale najdeme i na netradičním rande na skútru!
Čti dál
29.1.2021

Jak být zelenější (i venku): Tipy na nákupy i cestování

Nedávno jsme vám přinesli tipy, jak si vytvořit „eco-friendly“ domácnost. Šetrně se ale můžeme chovat, i když jdeme ven na kávu, nakoupit nebo na výlet. Možná budete překvapeni, jak je snadné udržitelný přístup zakomponovat do svého životního stylu a navíc si třeba obohatit nudnou jízdu autem o trochu zábavy nebo si udělat radost novým oblečením, které bude sloužit mnoho let. Pojďme se na to podívat!
Čti dál
15.1.2021

BeRider 2020: takový byl náš rok

Rok 2020. Zvládli jsme toho hodně. A to hlavně díky vám, našim uživatelům, bez kterých bychom neměli motivaci se posouvat dál. Pojďte se s námi poohlédnout za tím, jaké to loni bylo.
Čti dál
11.1.2021

Na BeRideru za teplem: 5 nealko nápojů na zahřátí a kam pro ně zajet

Jízda motorovým vozidlem a „něco na zahřátí“ – to vůbec nejde dohromady. Rozlít teplo po těle ale neumí jen svařák nebo něco ostřejšího, ale i mnohé nealko. Víte, že zázvor nebo skořice zahřejí lépe než alkohol? A kam zajet na nejlepší čokoládu s chilli? Vybrali jsme pro vás ty nejlepší horké nápoje z pražských kaváren, u kterých pohodlně zaparkujete v rámci zimní zóny.
Čti dál
3.12.2020

Kam se zajet zahřát: Do sauny a na kávu na BeRideru

Do sauny na skútru? Stačí se teple obléknout a zažít ten pravý relax na finský způsob. Přinášíme tipy na sauny, které vám připomenou letní plážovou atmosféru i obohatí kulturním zážitkem. A že jste to vy, vybrali jsme ke každé sauně i kavárny, ideální pro aklimatizaci u šálku dobrého teplého nápoje. Tak uvažte šály kolem krku a vyrážíme!
Čti dál
13.11.2020

Jak být „zelenější“: Ekologické tipy pro každého

Prožíváme dobu, která nám umožňuje i dobré věci: udělat si doma konečně pořádek, vytřídit staré věci, na chvíli se zastavit a přehodnotit, co bychom mohli dělat jinak - třeba pro planetu. My za BeRider se snažíme přispět tím, že umožňujeme jezdit po Praze bez lokálních emisí. Vám přinášíme několik jednoduchých tipů, jak být šetrnější z pohodlí domova a zároveň si ušetřit pár starostí.
Čti dál
5.11.2020

BeRider zimní sezóna 2020

Minulou zimu jsme naše skútry zavřeli do depa a věnovali jim potřebnou péči na novou sezónu. Letos pro vás ale máme příjemnou novinku - chystáme zimní provoz. Ten se ale neobejde beze změn, které vám v tomto článku postupně představíme.
Čti dál