0
×
Úvod
Jak na to
Mapa
Ceny
První jízda
Skútr škola
FAQ
Blog
Kontakt

Blog

2.5.2022

Jarní novinka: Cena podle poptávky

Občas nám píšete, že během odpolední špičky nemůžete sehnat skútr. Naopak, mimo špičku některé skútry stojí na místě déle. Jako částečné řešení jsme se rozhodli spustit dynamický ceník, neboli cenu podle poptávky.
Čti dál
21.4.2022

Kam v Praze vyrazit pod kvetoucí třešeň? První máj v centru i v zapomenutých sadech

Polibek pod rozkvetlou třešní patří mezi naše nejkrásnější tradice. Připravili jsme pro vás přehled nejkrásnějších kvetoucích třešní v Praze, za kterými můžete vyrazit na romantické rande v sedle BeRideru. Všechny lokality se nacházejí v naší parkovací zóně, ale nabízejí i pěknou procházku.
Čti dál
19.4.2022

Získejte kredit 100 Kč za pozvání kamaráda

Dopodučte BeRider a získejte výjimečnou odměnu.
Čti dál
13.4.2022

Pravidla jízdy v pruzích: Kdy je legální jízda „taxipruhem“ nebo předjíždění zprava?

‍Řidič skútru může využívat celou šíři jízdního pruhu i využít hbitost stroje a tu a tam se někde proplést rychleji. Jak je to ale s jízdou ve vyhrazených pruzích, předjížděním zprava nebo průjezdem středem kolony? Na tyto otázky odpovídáme v následujících řádcích.
Čti dál
23.3.2022

Nepřehlédněte: Jak získat kredity na jízdu zdarma

Často se nás ptáte, jestli existuje způsob, jak získat nějaké kredity na vaše jízdy zdarma. Odpověď je vždy ano! Těch způsobů je rovnou několik. Pojďme si je postupně projít.
Čti dál
23.3.2022

BeRider a ECO režim: Co to je, proč se spouští a kdy nás může zachránit

ECO režim má na elektrickém skútru funkci prevence poničení baterie, ale také nás dokáže bezpečně dopravit do cíle, pokud nám dochází „šťáva“. Kdy se aktivuje, jak ho používat a jak ovládat skútr, abychom si zbytečně nesnižovali dojezd? Pojďme se na to podívat.
Čti dál
3.3.2022

Dopravní nehoda: Jak postupovat, kam volat a kdo jsou „lovci nehod“

Čím méně nehod, tím lépe. Ale pořád platí - kdo je připravený, není překvapený. V tomto článku najdete jednoduchý návod, jak postupovat při autonehodě a nehodě s našimi skútry BeRider.
Čti dál
3.2.2022

Manipulace a technika jízdy na skútru: S BeRiderem to zvládne každý!

Brzdit na skútru přední, nebo zadní brzdou? Jak zvednout motorku ze země? Proč neřídit skútr rukama a proč nečekat, až vyrostete? Na tyto a spoustu dalších otázek odpovídáme v tomto článku i speciální sérii instruktážních videí.
Čti dál
20.1.2022

7 mýtů o řízení skútru: Skútr není hračka. Uveze toho ale hodně a jízda na něm se vyplatí

‍„Skútr je jen takové přibližovadlo, žádná motorka!“ Že to není tak úplně pravda, to naši řidiči už dobře vědí. Pojďme se podívat na nejčastější mýty a předsudky o jízdě na skútru: Můžete BeRider řídit i bez řidičáku? Uvezete na něm vůbec nějaký větší náklad? A vůbec – vyplatí se jeho půjčení? Odpovíme vám na všechno.
Čti dál
4.1.2022

Přelomový rok 2021: Sdílené skútry zažívají boom díky „koroně“, technologiím i multimodalitě

Množství uživatelů sdílených skútrů globálně stouplo o třetinu a masivně se rozšířila také dostupnost těchto vozidel. Které země v žebříčku vedou, proč nás scootersharing baví stále víc a dočkáme se skútrů i v menších městech? Pojďte se s námi podívat na nejčerstvější novinky a trendy do budoucna.
Čti dál