0
Přihlásit se
×
Úvod
Jak na to
Mapa
Ceny
První jízda
FAQ
Blog
Kontakt

Blog

20.10.2021

Trendy v mikromobilitě: „Most“ k MHD přináší pohodlí, rychlost i čistší město

Jak dokážou malé dopravní prostředky zefektivnit dopravu po městě, kdo na nich jezdí a proč jejich budoucnost nastává právě teď? V SIMPLY CLEVER PODCASTU z produkce ŠKODA AUTO DigiLab jsme vyzpovídali muže, kteří mikromobilitu v Praze přímo utvářejí: Davida Bešku ze ŠKODA AUTO DigiLab a Jana Charouze, projektového manažera našeho BeRideru.
Čti dál
15.9.2021

Nápady a zpětná vazba: Tvořte s námi ještě lepší BeRider

BeRider jsou sdílené skútry, které jsou zároveň tak trochu vaše. Aby vás bavily ještě víc, připravili novou funkci, se kterou nám můžete prostřednictvím aplikace posílat svoje nápady a komentovat, čím byste chtěli službu nebo skútry samotné zlepšit.
Čti dál
27.8.2021

7 věcí, které zná každý BeRider (a vy byste také měli)

Víte, že na chodníku se opravdu parkovat nesmí, co znamená, když skútr občas „zmizí“ z aplikace nebo co je tzv. Eco režim? Tentokrát vám poradíme, na co si dát pozor, aby sdílení skútrů zůstalo radostí, zábavou a praktickou pomocí v hektickém městském životě.
Čti dál
10.8.2021

Zapojte se do soutěže o zájezd nebo novinku ŠKODA FABIA na 2 týdny

Jistě víte, že váš oblíbený BeRider provozuje ŠKODA AUTO DigiLab. Využijte příležitosti a zapojte se do soutěže Léto mobility. Navíc získáte přístup do dalších mobilitních aplikací z jejich dílny.
Čti dál
20.7.2021

Nejlepší letní kina v Praze: Zábava i drama v zóně BeRider

České filmové klasiky, hollywoodské trháky, adaptace románů, kultovní i méně známé „niche“ filmy, které stojí za to vidět. Vybrali jsme čtyři pražská letní kina, k nimž navíc můžete pohodlně dofrčet na BeRideru a bez obav zaparkovat.
Čti dál
2.7.2021

BeRider Cargo: Nová výbava, která bezpečně převeze nákup i oběd

Skútr jako univerzální vozidlo do města? Proč ne, pokud jezdíte s BeRiderem. Rozhodli jsme se udělat malou revoluci a vybavili jsme skútry cargo sítěmi. Ty umožňují s klidem převézt balík z pošty, spolujezdcův bágl i krabičku s obědem.
Čti dál
28.6.2021

„Bajk“, kros, nebo gravel? Co aktuálně „jede“ a jaké kolo vybrat

Z dětství si možná pamatujete poučku, že kdo nemá horáka, jako by nebyl. V devadesátých létech šlo o nejčastější typ kola na českých cestách i silnicích. Doba se ale změnila a změnila se i kola – „bajky“ se vyprofilovaly na čistě terénní kola, znovu jsme objevili krásu jízdy na „beranech“ a někteří propadli několikadenním cyklovýletům. Přinášíme základní přehled kol, který vám možná pomůže vybrat i to vaše budoucí.
Čti dál
7.6.2021

Seznamte se, toto jsou nové BeRider zóny

Pohodlnější cesta na nákup, jízda do práce nebo jen bližší místo k zaparkování při cestě domů. To jsou výhody tří nových zón, které jsme v uplynulých týdnech zprovoznili. Westfield Chodov, Metropole Zličín a Centrum Černý Most – na parkovištích těchto nákupních center jsou nyní místa rezervovaná jen a pouze pro vás. A protože mají trochu jiná pravidla než ostatní parkovací místa, sepsali jsme tento článek, ať víte, jak to tam chodí (nebo spíš jezdí a stojí :). A pozor! I zde platí, že s BeRiderem se neparkuje v podzemních garážích!
Čti dál
20.5.2021

Ještě lepší aplikace BeRider: aktualizace plná novinek

‍V červnu loňského roku jsme vám představili zbrusu novou appku BeRider. Od té doby stále sbíráme data, vaší zpětnou vazbu a zkušenosti k tomu, abychom používání aplikace ještě více zdokonalili. Teď vám můžeme představit další úpravy a novinky. Tak pojďme na to.
Čti dál
14.5.2021

Jen vy a příroda: Tipy na výlety na kole

Jaro je obdobím cyklistiky. Pojďme pochytat první slunečné dny, využít víkendového volna a udělat něco pro své zdraví. Kam letos vyrazíme: slunečná Morava, okořeněná lahodným vínem, horský výšlap nebo raději dlouhé projížďky podél vody? Vytipovali jsme pro vás tři jarní výlety na kole po České republice.
Čti dál