0
×
Úvod
Jak na to
Mapa
Ceny
První jízda
Skútr škola
FAQ
Blog
Kontakt

Blog

19.5.23

BeRider se loučí

Květen je náš poslední měsíc. Od června už naše skútry v ulicích nenajdete.
Čti dál
9.5.23

Výlet na zmrzlinu: Tipy na nejkrásnější pražské trasy se sladkou tečkou

Večery konečně oteplují a vybízejí k vyjížďkám pro radost. Připravili jsme pro vás pět tipů na příjemné zajížďky po pražských panoramatických silnicích, které stihnete i po práci v západu Slunce. A které by bylo škoda nezakončit sladkou tečkou v podobě jedné z nejlepších pražských zmrzlin.
Čti dál
27.4.23

Nejen pod třešeň: Tipy na romantická rande s výhledem na Prahu

Ač je Petřín zatím nepřekonanou prvomájovou klasikou, najdeme v Praze i spoustu dalších míst, kde si užít rande s dech beroucím výhledem, obklopeni krásami historie i městské přírody. Přinášíme tipy na výhledy z věží, romantická zákoutí i parkové vyhlídky, kde budete (skoro) sami.
Čti dál
3.4.23

Velikonoce v Praze: Svezte se BeRiderem na jarní trhy

Sezónní trhy jsou oázou tradic a starých zvyků uprostřed rušného města. Barevné dekorace, květiny, typické pochoutky a malé dárečky patří k jarním radostem, které si rádi dopřejeme. Vyrazte na Velikonoční trhy na BeRideru a užijte si první slunečné dny plnými doušky.
Čti dál
27.3.23

5 tipů, kam vyrazit na BeRideru do divadla: Adaptace kultovního filmu, klasika i cirkus

27. 3. si připomínáme mezinárodní den divadla. A na pražských scénách na vás čekají novinky i klasiky, zábavná a dechberoucí představení, které vás vtáhnou do jiného světa. Vyrazte na BeRideru přímo před brány „prken, která znamenají svět“ a setkejte se výjimečnými autory i známými herci.
Čti dál
20.3.23

Jaro v zeleni: 5 tipů na méně známé pražské parky v BeRider zóně

První hřejivé sluneční paprsky lákají k procházce, pikniku nebo třeba nějaké hře v parku a vy byste rádi vyrazili jinam, než do Stromovky nebo „Riegráčů“, které už znáte jako svoje boty? Sedněte na BeRider a vydejte se do parků, kam nechodí každý.
Čti dál
14.3.23

Zajeďte si na BeRideru do fitka

Jaro se nezadržitelně blíží a s ním skútrařská sezóna. A také období, kdy budeme chtít být ve formě nejen do plavek, ale i pro outdoorové sporty. Spojte příjemné s užitečným a vyrazte cvičit na BeRideru. Přinášíme tipy na nejlepší posilovny i venkovní workoutová hřiště v Praze.
Čti dál
1.3.23

Spouštíme sezonu 2023

Před novou sezonou přinášíme přehled novinek, rekapitulaci důležitých informací a odpovědi na nejčastější otázky.
Čti dál
16.2.23

Tipy na udržitelné dárky: Darujte kvalitu i charitu a potěšte dvojnásob

Kvalitní kousek oblečení z ekologického materiálu, které vydrží dlouhé roky. Košík dobrot, které jsou férové k pěstitelům surovin i k přírodě. Udržitelný designový kousek, ale třeba i dobrý skutek, který potěší dvakrát. Přinášíme nápady na odpovědné dárky i tipy, jak je zabalit.
Čti dál
6.2.23

Udržitelné obchody: Vyrazte si v Praze na nákupy bez obalu

Nákupy bez obalu? To jsou nákupy bez výčitek, obohacené o spoustu podnětů. Mnohem více než v běžných obchodech tady vybíráte očima, podle vůně či dobrého doporučení. Je to nejen ekologické, ale i zábavné. Stejně jako jízda na BeRideru. Nasedněte a objevujte obchody bez obalu s námi!
Čti dál