0
×
Úvod
Jak na to
Mapa
Ceny
První jízda
Skútr škola
FAQ
Blog
Kontakt

Blog

5.12.22

Kam do kina v Praze: Na film i dobré jídlo na skútru a pár kroků od MHD

Chtěli jste se ještě projet na skútru, ale „vítr ve vlasech“ už je příliš studený? Udělejte si jen krátkou projížďku do kina, na nákupy nebo třeba dobré jídlo. Víme, kde vás to bude nejvíc bavit, i kde v klidu zaparkovat BeRider a domů se vydat MHD ze zastávky přímo před kinem.
Čti dál
23.11.22

Kam na podzimní rande v Praze: Japonské javory, víno s výhledem i projížďka elektrickou lodí

Barevné listy stromů a nízké sluneční paprsky, prostupující podzimním oparem. Znáte lepší kulisu pro romantické rande? Přinášíme pět tipů na místa a aktivity v Praze, které vám umožní si vychutnat hřejivé barvy podzimu, i když není zrovna nejlepší počasí.
Čti dál
16.11.22

Prodloužené rezervace

Jednou z novinek pro tento měsíc je prodloužená placená rezervace. Zároveň upravujeme obrazovku po ukončení jízdy a přinášíme další drobná vylepšení. Pojďme se podívat, jak bude rezervace fungovat.
Čti dál
15.11.22

Na skútru za deště: Tipy, jak zvládnout jízdu na mokru s přehledem

Říká se, že není špatného počasí – je jen špatně oblečený a nepřipravený motorkář (nebo skútrař). Jízdy na mokru není třeba se obávat. Stačí řídit s respektem, přizpůsobit jízdu podmínkám a dodržovat základní pravidla. Jaká? Pojďme se na ně podívat.
Čti dál
26.9.22

Kam v Praze s knihou: 7+1 tip na podniky, kde si vychutnáte kávu i literaturu

Praha je městem kaváren a „tu svou“ si zde najde úplně každý. Včetně těch, kteří si rádi ke kávě kromě dezertu vychutnají i kvalitní četbu. Ať už dáváte přednost výběrovým kavárnám, nebo hledáte inspirativní intelektuálské prostředí, přinášíme tipy na kavárny, kde vám s knížkou bude dobře – a třeba rovnou s tou, kterou si půjčíte přímo v BeRideru.
Čti dál
22.9.22

Mezinárodní den bez aut: 22. září vyrazte třeba na BeRideru, přijměte výzvu a poznejte nové sousedy

Koncem září tradičně „slavíme“ Mezinárodní den bez aut v rámci Evropského týdne mobility. Jeho součástí jsou ekologické i sportovní výzvy a také sousedské akce. Zkuste si nový styl dopravy, okuste multimodalitu a objevujte svou čtvrť z nové perspektivy.
Čti dál
12.8.22

Prodlužte si léto: Na skútru za nejlepším koupáním v Praze

Přinášíme tipy na nejlepší koupaliště v Praze, které si užijete ve vedru i v chladnějších dnech. Kde mají nejteplejší vodu, kde si můžete užít saunování nebo se pořádně zapotit při plážovém volejbalu? Nasedněte na BeRider a vyrazte s námi – zaparkovat svůj skútr můžete přímo u vody.
Čti dál
12.8.22

Dočasně zmenšujeme BeRider zónu

Tentokrát nemáme veselé zprávy: část flotily bude nedostupná a kvůli tomu zmenšujeme BeRider zónu pro zvýšení dostupnosti v centru
Čti dál
11.8.22

Pražské pikniky: Na skútru za sluníčkem i na konci léta

Léto se s námi ještě zdaleka nerozloučilo – je to jasné nejen při pohledu na teploměr, ale také na parky plné lidí, kteří si užívají až středomořské počasí s drinkem v ruce nebo u dobrého jídla. Pojďte se k nim přidat a vyrazte s námi na piknik stylově na skútru. Že žádný nemáte? Máte jich spoustu – stačí naskočit na některý z BeRiderů ve vašem okolí.
Čti dál
1.8.22

Nejkrásnější vyhlídky v Praze

Pro někoho známé, pro někoho míň, ale nejkrásnější.
Čti dál