0
×
Úvod
Jak na to
Mapa
Ceny
První jízda
Skútr škola
FAQ
Blog
Kontakt

Blog

22.11.2021

Drahý výlet za hranici zákona: Nejčastější přestupky a pokuty pro řidiče skútrů a motorek

Pokuta za parkování skútru na chodníku, jízdu bez helmy nebo dokonce bez řidičáku, průjezd cyklostezkou… Vytipovali jsme nejčastější přestupky při řízení skútru a zjistili, jaké pokuty vám mohou hrozit třeba za často diskutovaný průjezd kolonou.
Čti dál
5.11.2021

Nový a lepší BeRider: přehled změn a FAQ

Poprvé jsme se mohli na BeRideru projet na konci léta 2019. Od té doby neustále pracujeme na tom, abychom sladili naše technologické možnosti a přání a připomínky vás, našich BeRiderů. Prošli jsme velkým vývojem, ale teď nás čeká velký skok, na který vás chceme připravit. Chystáme nový a lepší BeRider.
Čti dál
1.11.2021

Tipy na nejlepší rande v Praze

Na kafe, na skleničku, nebo na něco víc? Co se vám vybaví, když vás někdo pozve na sbírku motýlů, dál nebo nahoru? Nám rozhodně nic zavádějícího. Přinášíme pět tipů na netradiční rande v Praze, na kterém nebudete nervózně přešlapovat, a řeč nebude stát. Pojďte s námi…
Čti dál
20.10.2021

Trendy v mikromobilitě: „Most“ k MHD přináší pohodlí, rychlost i čistší město

Jak dokážou malé dopravní prostředky zefektivnit dopravu po městě, kdo na nich jezdí a proč jejich budoucnost nastává právě teď? V SIMPLY CLEVER PODCASTU z produkce ŠKODA AUTO DigiLab jsme vyzpovídali muže, kteří mikromobilitu v Praze přímo utvářejí: Davida Bešku ze ŠKODA AUTO DigiLab a Jana Charouze, projektového manažera našeho BeRideru.
Čti dál
15.9.2021

Nápady a zpětná vazba: Tvořte s námi ještě lepší BeRider

BeRider jsou sdílené skútry, které jsou zároveň tak trochu vaše. Aby vás bavily ještě víc, připravili novou funkci, se kterou nám můžete prostřednictvím aplikace posílat svoje nápady a komentovat, čím byste chtěli službu nebo skútry samotné zlepšit.
Čti dál
27.8.2021

7 věcí, které zná každý BeRider (a vy byste také měli)

Víte, že na chodníku se opravdu parkovat nesmí, co znamená, když skútr občas „zmizí“ z aplikace nebo co je tzv. Eco režim? Tentokrát vám poradíme, na co si dát pozor, aby sdílení skútrů zůstalo radostí, zábavou a praktickou pomocí v hektickém městském životě.
Čti dál
10.8.2021

Zapojte se do soutěže o zájezd nebo novinku ŠKODA FABIA na 2 týdny

Jistě víte, že váš oblíbený BeRider provozuje ŠKODA AUTO DigiLab. Využijte příležitosti a zapojte se do soutěže Léto mobility. Navíc získáte přístup do dalších mobilitních aplikací z jejich dílny.
Čti dál
20.7.2021

Nejlepší letní kina v Praze: Zábava i drama v zóně BeRider

České filmové klasiky, hollywoodské trháky, adaptace románů, kultovní i méně známé „niche“ filmy, které stojí za to vidět. Vybrali jsme čtyři pražská letní kina, k nimž navíc můžete pohodlně dofrčet na BeRideru a bez obav zaparkovat.
Čti dál
2.7.2021

BeRider Cargo: Nová výbava, která bezpečně převeze nákup i oběd

Skútr jako univerzální vozidlo do města? Proč ne, pokud jezdíte s BeRiderem. Rozhodli jsme se udělat malou revoluci a vybavili jsme skútry cargo sítěmi. Ty umožňují s klidem převézt balík z pošty, spolujezdcův bágl i krabičku s obědem.
Čti dál
28.6.2021

„Bajk“, kros, nebo gravel? Co aktuálně „jede“ a jaké kolo vybrat

Z dětství si možná pamatujete poučku, že kdo nemá horáka, jako by nebyl. V devadesátých létech šlo o nejčastější typ kola na českých cestách i silnicích. Doba se ale změnila a změnila se i kola – „bajky“ se vyprofilovaly na čistě terénní kola, znovu jsme objevili krásu jízdy na „beranech“ a někteří propadli několikadenním cyklovýletům. Přinášíme základní přehled kol, který vám možná pomůže vybrat i to vaše budoucí.
Čti dál