0
Přihlásit se
×
Úvod
Jak na to
Mapa
Ceny
První jízda
FAQ
Blog
Kontakt

Blog

20.7.2021

Nejlepší letní kina v Praze: Zábava i drama v zóně BeRider

České filmové klasiky, hollywoodské trháky, adaptace románů, kultovní i méně známé „niche“ filmy, které stojí za to vidět. Vybrali jsme čtyři pražská letní kina, k nimž navíc můžete pohodlně dofrčet na BeRideru a bez obav zaparkovat.
Čti dál
2.7.2021

BeRider Cargo: Nová výbava, která bezpečně převeze nákup i oběd

Skútr jako univerzální vozidlo do města? Proč ne, pokud jezdíte s BeRiderem. Rozhodli jsme se udělat malou revoluci a vybavili jsme skútry cargo sítěmi. Ty umožňují s klidem převézt balík z pošty, spolujezdcův bágl i krabičku s obědem.
Čti dál
28.6.2021

„Bajk“, kros, nebo gravel? Co aktuálně „jede“ a jaké kolo vybrat

Z dětství si možná pamatujete poučku, že kdo nemá horáka, jako by nebyl. V devadesátých létech šlo o nejčastější typ kola na českých cestách i silnicích. Doba se ale změnila a změnila se i kola – „bajky“ se vyprofilovaly na čistě terénní kola, znovu jsme objevili krásu jízdy na „beranech“ a někteří propadli několikadenním cyklovýletům. Přinášíme základní přehled kol, který vám možná pomůže vybrat i to vaše budoucí.
Čti dál
7.6.2021

Seznamte se, toto jsou nové BeRider zóny

Pohodlnější cesta na nákup, jízda do práce nebo jen bližší místo k zaparkování při cestě domů. To jsou výhody tří nových zón, které jsme v uplynulých týdnech zprovoznili. Westfield Chodov, Metropole Zličín a Centrum Černý Most – na parkovištích těchto nákupních center jsou nyní místa rezervovaná jen a pouze pro vás. A protože mají trochu jiná pravidla než ostatní parkovací místa, sepsali jsme tento článek, ať víte, jak to tam chodí (nebo spíš jezdí a stojí :). A pozor! I zde platí, že s BeRiderem se neparkuje v podzemních garážích!
Čti dál
20.5.2021

Ještě lepší aplikace BeRider: aktualizace plná novinek

‍V červnu loňského roku jsme vám představili zbrusu novou appku BeRider. Od té doby stále sbíráme data, vaší zpětnou vazbu a zkušenosti k tomu, abychom používání aplikace ještě více zdokonalili. Teď vám můžeme představit další úpravy a novinky. Tak pojďme na to.
Čti dál
14.5.2021

Jen vy a příroda: Tipy na výlety na kole

Jaro je obdobím cyklistiky. Pojďme pochytat první slunečné dny, využít víkendového volna a udělat něco pro své zdraví. Kam letos vyrazíme: slunečná Morava, okořeněná lahodným vínem, horský výšlap nebo raději dlouhé projížďky podél vody? Vytipovali jsme pro vás tři jarní výlety na kole po České republice.
Čti dál
30.4.2021

Vychytávky pro komfort, bezpečnost i radost z jízdy: To nejlepší z BeRider Hackathonu

Variabilní systém pro uchycení balíků či zavazadel, high-tech chytré osvětlení nebo gyroskopický držák na kávu. To jsou některé z prototypů, které v rámci hackathonu vznikly. Pojďme si kreativní týmy a jejich nápady představit. Je na co se těšit, protože pracujeme na tom, aby některé nápady brzo našly využití na skútrech BeRider.
Čti dál
23.4.2021

7 módních kousků nejen na skútr

Počasí začíná připomínat jaro, rtuť teploměru pomalu ale jistě stoupá a všechny to táhne ven. Co si tak poskládat šatník, aby kousky, ve kterých jezdíte, vyrážíte na výlet i chodíte po městě byly funkční a přitom stylové. Patříte-li mezi vyznavače minimalismu, rafinovanosti a osobitosti, pak právě pro vás tu máme sedm nepostradatelných kousků z naší originální kolekce.
Čti dál
18.3.2021

První BeRider hackathon: Navrhněte budoucnost našich skútrů!

BeRider hledá nadšence do prototypování produktů pomocí 3D tisku a s nápady na vylepšení oblíbeného sdíleného skútru. Unikátní hackathon umožní využít špičkovou prototypovou dílnu PrusaLab, ale i mozky nejlepších profíků v oboru a převést své nápady v realitu přímo v centru českého inovativního „podhoubí“.
Čti dál
15.3.2021

Utečte z reality: Tipy na 7 filmů s motorkou v hlavní roli

Ať už jste dědička trůnu, nespoutaný hippie, boxer s kšeftíky v podsvětí, slavný herec nebo dcera prezidenta, k cestě za svobodou potřebujete jediné – motorku nebo skútr. A parťáka do nepohody. Alespoň podle snímků jako Bezstarostná jízda nebo Prázdniny v Římě. Které další jsme pro vás vybrali?
Čti dál