0
×
Úvod
Jak na to
Mapa
Ceny
První jízda
Skútr škola
FAQ
Blog
Kontakt

Blog

27.3.23

5 tipů, kam vyrazit na BeRideru do divadla: Adaptace kultovního filmu, klasika i cirkus

27. 3. si připomínáme mezinárodní den divadla. A na pražských scénách na vás čekají novinky i klasiky, zábavná a dechberoucí představení, které vás vtáhnou do jiného světa. Vyrazte na BeRideru přímo před brány „prken, která znamenají svět“ a setkejte se výjimečnými autory i známými herci.
Čti dál
20.3.23

Jaro v zeleni: 5 tipů na méně známé pražské parky v BeRider zóně

První hřejivé sluneční paprsky lákají k procházce, pikniku nebo třeba nějaké hře v parku a vy byste rádi vyrazili jinam, než do Stromovky nebo „Riegráčů“, které už znáte jako svoje boty? Sedněte na BeRider a vydejte se do parků, kam nechodí každý.
Čti dál
14.3.23

Zajeďte si na BeRideru do fitka

Jaro se nezadržitelně blíží a s ním skútrařská sezóna. A také období, kdy budeme chtít být ve formě nejen do plavek, ale i pro outdoorové sporty. Spojte příjemné s užitečným a vyrazte cvičit na BeRideru. Přinášíme tipy na nejlepší posilovny i venkovní workoutová hřiště v Praze.
Čti dál
13.3.23

Dobrá zpráva: Pražské buspruhy se od jara otevírají pro skútry a motorky

Pražským jezdcům na skútrech se od jara otevře 66 km speciálních jízdních pruhů. Zní to jako sen? Od konce března se motorkářům otevře možnost jízdy v pruzích pro autobusy a vozidla s právem přednostní jízdy. Průjezd městem na BeRideru zase o něco rychlejší a bez hrozby pokuty.
Čti dál
1.3.23

Spouštíme sezonu 2023

Před novou sezonou přinášíme přehled novinek, rekapitulaci důležitých informací a odpovědi na nejčastější otázky.
Čti dál
16.2.23

Tipy na udržitelné dárky: Darujte kvalitu i charitu a potěšte dvojnásob

Kvalitní kousek oblečení z ekologického materiálu, které vydrží dlouhé roky. Košík dobrot, které jsou férové k pěstitelům surovin i k přírodě. Udržitelný designový kousek, ale třeba i dobrý skutek, který potěší dvakrát. Přinášíme nápady na odpovědné dárky i tipy, jak je zabalit.
Čti dál
6.2.23

Udržitelné obchody: Vyrazte si v Praze na nákupy bez obalu

Nákupy bez obalu? To jsou nákupy bez výčitek, obohacené o spoustu podnětů. Mnohem více než v běžných obchodech tady vybíráte očima, podle vůně či dobrého doporučení. Je to nejen ekologické, ale i zábavné. Stejně jako jízda na BeRideru. Nasedněte a objevujte obchody bez obalu s námi!
Čti dál
23.1.23

Druhý život oblečení: Vyrazte na BeRideru za udržitelnou módou

Udržitelnost je životní styl, ale i trend, který se jen tak neokouká. Vintage nebo upcyklované oblečení se stále více hlásí o slovo. A to nejen díky ekologičtějšímu přístupu společnosti, ale i retro trendům devadesátých let, které stále nevycházejí z módy. A my víme, kam si zajet za těmi nejlepšími kousky.
Čti dál
18.1.23

Nahlédněte do „kuchyně“ BeRider: Jak se v zimě staráme o skútry

Ideální dobou pro předsezónní servis skútru není jaro, ale už zima. Protože kdo je v zimě připraven, není na jaře překvapen krásným počasím (a nefunkčním strojem). My v BeRideru se o skútry staráme právě teď. Pojďte s námi nahlédnout pod pokličku naší servisní haly.
Čti dál
12.1.23

Tipy na zimní večery

Co s načatým večerem, který teď v zimě navíc začíná už v pět hodin? Ven se nechce, na spaní je brzy, ale ten volný čas se dá přece kvalitně využít i doma. Přinášíme tipy, jak se zabavit za dlouhých večerů a zároveň trochu „potrénovat“ na skútrařskou sezónu, která se pomalu ale jistě blíží.
Čti dál