Už v průběhu května se na různých místech v Praze začnou objevovat bonusové zóny. Stačí v nich zaparkovat a bonus je váš. Přičteme vám vyznačenou částku k vašemu kreditu, který uvidíte v aplikaci na kartě Balíčky. Jediné pravidlo je, že vaše jízda do bonusové zóny by měla trvat minimálně 5 minut a aspoň 1 km.

Bonusové zóny budeme v dalších měsících rozšiřovat. Zatím se podívejte se na přehled míst, kde najdete bonusové zóny v těchto dnech, v květnu 2022.

BeRider zóna v Karlíně u restaurace Lokál

V Karlíně u Lokálu

Zóna v blízkosti Karlínského náměstí, dobrých hospod i kancelářských budov. Možností k parkování je tu hodně a Karlín, jako oblíbená destinace k posezení s přáteli, na seznamu nesmí chybět. Po požití alkoholu ale na skútr nesedejte. Znáte to, jak je to s tím opilým řidičem...

BeRider bonusová zóna na křižovatce Janovského a Šternberkova

Zóna Šternberkova

V Holešovicích a na Letné vzniklo ve spolupráci s městskou částí Praha 7 několik vyhrazených parkovacích míst pro skútry. Jedno takové místo se nachází i na křižovatce Janovského a Šternberkova. A přesně tam jsme udělali i bonusovou zónu. Zaparkujte na vyhrazeném místě a máte bonus v kapse. Pokud bude vyhrazené místo plné, zkuste to v nejbližším okolí a třeba se do bonusové zóny vejdete i tak.

BeRider bonusová zóna na rohu ulic Heřmanova a Dukelských Hrdinů

U Veletržního paláce

Další vyhrazené parkovací místo pro skútry je jen o kousek dál, na rohu ulic Heřmanova a Dukelských Hrdinů. Je sice trochu do kopce, ale neměl by to být problém. Případně doporučujeme parkovat našikmo, předním kolem do kopce, pak bude skútr stabilnější. Opět platí, že pokud bude vyhrazené místo plné, můžete zaparkovat i mimo ni, na ulici Heřmanova – ve vyznačené části, kterou uvidíte na mapě.

Zónu najdete i u Tančícího domu na Jiráskově náměstí

U Tančícího domu

Ideální lokace pro fanoušky Pražské náplavky. Zahrnuje Jiráskovo náměstí (u Tančícího domu) a přilehlé ulice (části ulic Náplavní nebo třeba Záhořanského). V této oblasti platí, že je tu velká koncentrace zaparkovaných aut, parkujte tu prosím extra ohleduplně. Taky není úplně jednoduché se do ní dostat, lze to jen z ulice Resslova směrem od Karlova náměstí nebo z ulice Myslíkova a přes Náplavní, pokud pojedete směrem od Smetanova nábřeží.  

Pro ty, kteří k Tančícímu domu přijíždějí směrem od Rašínova nábřeží nebo z Jiráskova mostu, jen připomeneme, aby se otáčeli jen tam, kde je to legální.

Všude parkujte ohleduplně a tak, aby zaparkovali i ostatní osobní vozy.

Zóna Vinohrady

Bonusová zóna v blízkosti Vinohradské tržnice obsahuje část ulic Mánesova a Budečská. Parkujte tu na modré zóně, ideálně na jejich koncích tak, abychom nepřekáželi osobním vozům rezidentů.

Bonusová zóna u Hotelu Panorama.

Panorama Hotel Prague

Hotel Panorama najdete na Pankráci. Kromě hotelových hostů zónu uvítají i ti, kteří jedou relaxovat do fitka nebo bazénu v nejvyšším patře. Vjezd je z ulice Milevská. Projeďte kolem závory a parkujte před hotelem na vyhrazených místech. Jsou označené zelenou cedulí a logem na zemi. Bonusová zóna se vztahuje pouze na tato vyhrazená místa před hotelem.

Více zón budeme postupně přidávat, tak sledujte naše sociální sítě i blog.

Bonus Zones: Where they are and how they work

Park your BeRider in a certain spot and get a bonus for your next ride? That's how the new feature we'll introduce in the following lines works. Check out the list of places where we'll reward you for parking.

During May, bonus zones will start appearing at various locations in Prague. Just park in them and the bonus is yours. We'll add the indicated amount to your credit, which you'll see in the app on the Packages tab. The only rule is that your drive to the bonus zone should take at least 5 minutes and be at least 1 km long. We will be expanding the bonus zones in the coming months. In the meantime, check out the list of places where you can find bonus zones these days, in May 2022.

In Karlin near Lokal

A zone for those traveling to Karlin Square, to any of the nearby pubs or modern offices. Park here to get an extra bonus.

Šternberkova Zone

Find the parking spot reserved for scooters at the Janovskeho and Sternberkova crossing, park here and get extra credit.

National Gallery zone

Fancy some art? Find the parking spot reserved for scooters at Hermanova street.

Dancing House

Ideal place for those heading to Prague’s famous Naplavka, this zone includes Jirásek Square and nearby streets (Naplavni, Zahoranskeho). Please park respectfully.

Vinohrady Zone

Includes parts of Manesova and Budecska streets, close to the Vinohrady Pavilion. Park ideally at the edges of the blues zones to ensure there is enough parking space for the residents.

Panorama Hotel Prague

Drive past the gate and park right in front of the hotel at BeRider dedicated parking spots. Look for the BeRider signs!

We will be adding more zones as we go along, so keep an eye on our social media and blog.

Sdílejte tento článek: