Ze sauny, z kina nebo z práce teď můžete jet na skútru

Jak to funguje na Čerňáku?

Na střeše Centra Černý Most jsou k dispozici parkovací stání vyhrazená pouze pro BeRidery. Jde o pět míst ve žluté zóně na střešním parkovišti, které je pro výjezdy i vjezdy otevřeno denně od 7:00 do 0:30. Míříte-li sem po svých, tedy pěšky, nejbližší cesta je východ od kina CineStar. Při vjezdu odkudkoliv, miřte na střechu a hledejte zónu N2. Parkoviště zde nejsou zpoplatněna, proto se po příjezdu nemusíte starat o nic víc než zaparkování skútru na rezervovaných místech. 

Centrum Černý Most bylo první ze tří nových zón


V čem se liší Westfield Chodov a Metropole Zličín? 

Tato centra mají parking zpoplatněný. Proto se hodí vědět, že BeRideru se to za dodržení určitých pravidel netýká. V praxi  to znamená, že při výjezdu i vjezdu u závory zazvoníte na ostrahu a ohlásíte heslo BeRider. Tato kouzelná ‘formule’ vám zvedá závoru. 

Kam tedy máte jet v obchodním centru Westfield Chodov? I tady je zóna pro BeRidery na střeše. Otevírá se v 6:30 a přijíždět sem můžete do 23:00. Pro odjezdy je otevřeno do 24:00. Nejjednodušší cesta sem vede z dálnice D1 ve směru na Brno. Orientačním bodem je saunovací centrum Saunia. Při průchodu centrem, se řiďte směrovkami na restaurační zónu Grand Kitchen. Naproti východu z ní skútry obvykle stojí.

Na Chodově najdete skútry u východu S4

Nově jsou BeRideři vítáni i na parkovišti Metropole Zličín. Skútry a místa k zaparkování hledejte hned naproti hlavnímu vchodu denně od 6:30 do 23:00. Stejně jako jinde i tady jsou vyznačena cedulí s naším logem. A stále platí totéž: při odjezdu i příjezdu nezapomeňte - místo vyzvedávání parkovacího lístku - zazvonit na správu parkoviště a hlásit se jako ‘BeRider’. 

Tato místa jsou jen pro vás

Parkovací zóny v rámci nákupních center jsou vyznačeny v mapě BeRider. A pokud si sem jedete jen něco vyzvednout, můžete využít možnosti jízdu zapauzovat za zlomek ceny. A jestli nechcete být nervózní z toho, aby vám se skútrem někdo neujel, nezapomeňte, že si ho i tady můžete na 15 minut zarezervovat.

Všechna parkovací místa jsou označena touto cedulí


Tip pro levnější jízdu

S novými místy pro skútry jsme rozšířili zóny do strategických lokalit v přímé návaznosti na MHD. Navíc jednotlivá nákupní centra nabízí unikátní promokódy a soutěže. Stačí je sledovat. Noví uživatelé, kteří budou vyrážet z těchto zón, s nimi například první měsíc dostanou místo obvyklých 15 minut hned půlhodinu jízdy zdarma!

Sdílejte tento článek: