Ochrání mě taková kukla dokonale před nákazou?

Na rovinu říkáme, že k něčemu takovému by byly zapotřebí specializované medicínské pomůcky. Kukla představuje především ohleduplnost vůči ostatním - pokud ji budete nosit, zabráníte tomu, abyste potenciálně nakazili někoho jiného. To platí jak pro použití na skútru, tak v jiných dopravních prostředcích.

Jak mám kuklu prát a udržovat?

Pokud budete kuklu nosit, po zvlhnutí je nutné ji okamžitě vyprat na vysokou teplotu (90°C) nebo vyvařit a následně vyžehlit. Teprve potom je vhodné ji znovu nosit.

Jak dlouho budete kukly do skútrů doplňovat?

Pořídili jsme dostatečnou zásobu kukel, aby nám vystačila - ale za současné situace je velmi obtížné plánovat zásobování. Bezpečí našich uživatelů je pro nás na prvním místě, a budeme se snažit zajistit pravidelné doplňování kukel po co nejdelší dobu. O všech novinkách budeme ihned informovat na našich sociálních sítích.

Kuklu jsem ve skútru nenašel.

Do každého skútru doplňujeme při výměně baterií 3 nové kukly. Baterie měníme v průměru jednou denně - je tedy možné, že před vámi na skútru už ten den jeli tři lidé. Při další výměně baterií kukly opět do kufru skútru doplníme.

Našel jsem ve skútru kuklu, ale byla zjevně použitá.

Je možné, že uživatel před vámi nebyl dostatečně ohleduplný a kuklu vrátil do kufru použitou. Takovou kuklu nenoste a zahoďte. Při další výměně baterií kukly opět do kufru skútru doplníme. 


Sdílejte tento článek: