K ukončení dojde v pátek 15. května. Všem, kteří jste do tohoto data ujeli nebo ještě ujedete alespoň jednu jízdu, zůstane na účtu 100 volných minut.

Komu jsou jízdy zdarma určené?

Všem zdravotníkům: lékaři, všeobecné zdravotní sestry, zdravotničtí záchranáři, porodní asistenti, terapeuti, fyzioterapeuti, zdravotničtí laboranti.

Všem medikům, kteří v těchto dnech pomáhají v nemocnicích a na odběrových místech.

Všem lékárníkům.

Jak to funguje?


Pokud ještě nejste ke službě BeRider registrovaní, stačí abyste svou registraci zahájili. K registraci budete potřebovat občanský průkaz, řidičský průkaz a svůj zdravotnický průkaz. S řidičským průkazem vyfoťte i svůj zdravotní průkaz, tak jako je to znázorněné na obrázku níže.Po ověření vašich údajů dostanete na svůj BeRider účet 100 minut zdarma, které budeme průběžně doplňovat. O víc se už starat nemusíte.

Pokud registrovaní jste, pošlete nám na e-mail kopii (fotku) vašeho zdravotnického průkazu a naši kolegové ze zákaznické podpory se o doplnění vašich údajů postarají. Poté na svůj účet dostanete 100 minut jízdy. Až tyto minuty projezdíte, nahrajeme vám rovnou nových 500.

V případě, že nemáte zdravotnický průkaz, zašlete nám fotku vaší pracovní visačky nebo odkaz na web, kde jste uveden/a jako zaměstnanec zdravotnického zařízení. nebo lékárny.

Pokud sami nevlastníte řidičský průkaz nebo nemůžete z jiného důvodu BeRider používat, řekněte o této možnosti svým kolegům z nemocnic, klinik a dalších zdravotnických zařízení.


Děkujeme za spolupráci a věříme, že z toho brzy vyjedeme.


Sdílejte tento článek: