0
Přihlásit se
Zaregistrovat
×
Úvod
Jak na to
Mapa
Ceny
První jízda
FAQ
Blog
Kontakt

Blog

22.4.2020

BeRider ZDARMA pro všechny

Naše životy se už pomalu začínají vracet tam, kde byly před karanténou. Ještě ale vyhráno nemáme, proto pojem “social distancing” zatím jen tak nezmizí. Využijte šanci si obstarat vaše nezbytné cesty sólo na skútru BeRider.
Čti dál
21.4.2020

Scooter-sharing, nebo vlastní skútr? Víme, co a kdy se vyplatí

Jízda v jedné stopě, vítr ve tváři i odbourání každodenního stresu v koloně vozidel cestou do práce. Abyste si mohli užít veškerou svobodu jízdy na skútru, nemusíte mít k dispozici balík peněz – dobrodružství čeká na každém roku. Dali jsme dohromady výhody ježdění na skútru, které vás posadí do sedla.
Čti dál
26.3.2020

Zdravotníci jezdí zdarma

Vážení zdravotníci, velmi si vážíme vašeho nasazení a víme, že budete ještě hodně potřeba. Jako malé poděkování od nás se proto od teď na našich skútrech můžete dopravovat zdarma a usnadnit si tak své cesty. Tato nabídka platí až do ukončení opatření proti koronaviru v České republice.
Čti dál
17.3.2020

Nové kukly: Q&A

Jak jistě víte, do kufrů našich skútrů jsme začali vkládat bavlněné motorkářské kukly. Reagujeme tak na riziko šíření nového koronaviru, který se přenáší především kapénkami při dýchání či kašlání. Při každé výměně baterií do zavazadlového prostoru skútru vložíme vždy 3 kukly. Kuklu si po skončení jízdy nechte, abyste ji mohli znovu použít. Co nás k takovému opatření vedlo? Více informací se dozvíte v otázkách a odpovědích níže.
Čti dál
13.3.2020

Jak chráníme zdraví našich uživatelů?

V BeRideru je pro nás zdraví a bezpečí našich uživatelů na prvním místě. V reakci na vzniklou situaci zpřísňujeme hygienická opatření.
Čti dál
26.2.2020

Nová sezóna je tady!

Po nekonečně dlouhé zimní pauze jsme 1. 3. zpátky! Mezi tím, co se venku střídala všechna možná roční období, jsme pracovali na novinkách. Na co se tedy můžeš těšit?
Čti dál
24.1.2020

BeRideři a zzzzimní výbava

Skútry BeRider jsou sice uložené k zimnímu spánku, ale čas letí rychle a za chvíli je tu nová jarní sezóna. A protože počasí si poslední dobou dělá co chce, připravili jsme si pro vás inspiraci, jak se vybavit na skútr i za chladnějšího počasí.
Čti dál
24.1.2020

Sdílené skútry a evropská města

Když si vybavíme jedny z prvních skútrů, nejspíš nás napadnou italské Vespy nebo české Čezety. Od doby prvních konstrukcí těchto ikonických strojů už uplynulo několik desetiletí. A už několik let se od osobního vlastnictví skútrů také přesouváme k jejich sdílení. Jak to funguje?
Čti dál
22.1.2020

BeRider, ochrana osobních údajů a GDPR

Líbí se vám sdílené skútry BeRider, chtěli byste je vyzkoušet, ale přemýšlíte, proč byste nám měli poskytnout vaše osobní doklady? My vám teď vysvětlíme, k čemu je vlastně potřebujeme.
Čti dál