0
Přihlásit se
Zaregistrovat
×
Úvod
Jak na to
Mapa
Ceny
První jízda
FAQ
Blog
Kontakt

Blog

20.10.2020

Jízda podzimem: Chraňte se nejen před viry a jezděte bezpečně 

V kontextu aktuální situace můžeme jízdu na skútru považovat za určitou verzi osobní mobilní karantény. Proč je jízda na skútru dobrou volbou i v chladném počasí? Jak BeRider pomáhá bojovat proti přenosu koronaviru? Jak se obléknout a na co si při jízdě dávat největší pozor? Přinášíme tipy, jak při jízdě na skútru chránit sebe, ostatní i svou imunitu. 
Čti dál
6.10.2020

Tipy na cyklovýlety: okolí Prahy pro bikery i výletníky

V rámci BeRideru jsme otevřeli půjčovnu kol. Stačí si vybrat, objednat přes internet a vyzvednout jeden z modelů v našem showroomu na Praze 7. A odtud je to už jen krůček k vodě a do přírody. Přinášíme tipy na výlety na kole v okolí Prahy, ať už se chcete zapotit na singltreku, nebo vyjet „na pohodu“ či celý den podél řeky.
Čti dál
22.9.2020

Život sdílený: nezávislost -vs- vlastnění

Sdílení v určitě formě je staré jako lidstvo samo. Za tisíciletí naší existence jsme se ale od porcování mamuta a udržování ohně ve společné jeskyni propracovali každý do svého bytu, k vlastnímu autu a dalšímu majetku, který je „jen náš“. Vlastnictví není jen tak, často se stává i měřítkem společenského statusu. Co když je to ale všechno trošku jinak? Alespoň v určitých případech se zdá, že mít na výběr znamená víc než jen „mít“.
Čti dál
9.9.2020

Jak správně parkovat s BeRiderem

Abyste mohli jezdit na BeRideru, musíte mít řidičský průkaz. Díky němu většina ví, jak správně parkovat s osobním autem. Přesto se stává, že skútry potkáváme zaparkované špatně. A to mrzí nás, vás, majitele aut, kterým skútry blokují vozy, i chodce, kteří se musí skútrům vyhýbat na chodníku. Je to problém, tak s tím pojďme něco udělat.
Čti dál
4.8.2020

Sdílené skútry na vaší dovolené: Řím

Říká se, že všechny cesty vedou do Říma. A až tam dojdete, odpočiňte nohám na elektrickém skútru. Máme pro vás 3 tipy na společnosti, u kterých si sdílené skútry půjčíte snadno, rychle a spolehlivě. Kdo si zamiloval film Prázdniny v Římě, už touží po tom, být jako Audrey Hepburn nebo Gregory Pack na legendární Vespě a projíždět malebnými římskými náměstími a ulicemi.
Čti dál
22.7.2020

5 důvodů, proč se vyplatí koupit si vlastní helmu na skútr

Přilba je povinnost, základ bezpečnosti i otázka stylu. Všechny naše skútry jsou vybaveny dvěma helmami. Možná si říkáte, proč si tedy pořizovat vlastní. Hlavním důvodem není jen dnes tolik skloňovaná hygiena, ale i bezpečnost. Přečtěte si všechny zásadní důvody, proč investovat do vlastní přilby.
Čti dál
10.6.2020

Představujeme novou aplikaci BeRider

Posledních pár měsíců jsme intenzivně pracovali na nové aplikaci. Starou jsme zahodili a začali s čistým štítem. V nové verzi jsme si dali záležet, aby všechny hlavní funkce byly přímo v aplikaci, a ne na webovém rozhraní. Najdete zde také vylepšenou mapu, notifikace o stavu rezervací, zjednodušené ovládání a přehlednou historii jízd. Doufáme, že se vám bude líbit!
Čti dál
19.5.2020

Smí skútr na Jižní spojku?

‍Často se nás ptáte, jestli s BeRiderem můžete jet třeba na městský okruh, Jižní spojku nebo do tunelu. Sepsali jsme pro vás odpovědi na tyto dotazy, ať je to jednou pro vždy jasné.
Čti dál
5.5.2020

Nová BeRider zóna FAQ

Připravili jsme pro vás jednoduché vysvětlení, proč zmenšujeme rozsah BeRider zóny.
Čti dál
22.4.2020

BeRider for free

Our lives are slowly beginning to return to where they were before the quarantine. We haven’t won yet, so the term “social distancing” is here to stay for a while longer. Use this chance to take care of your necessary trips in a safe and “solo” fashion.
Čti dál