0
×
Úvod
Jak na to
Mapa
Ceny
První jízda
Skútr škola
FAQ
Blog
Kontakt

Blog

23.1.23

Druhý život oblečení: Vyrazte na BeRideru za udržitelnou módou

Udržitelnost je životní styl, ale i trend, který se jen tak neokouká. Vintage nebo upcyklované oblečení se stále více hlásí o slovo. A to nejen díky ekologičtějšímu přístupu společnosti, ale i retro trendům devadesátých let, které stále nevycházejí z módy. A my víme, kam si zajet za těmi nejlepšími kousky.
Čti dál
18.1.23

Nahlédněte do „kuchyně“ BeRider: Jak se v zimě staráme o skútry

Ideální dobou pro předsezónní servis skútru není jaro, ale už zima. Protože kdo je v zimě připraven, není na jaře překvapen krásným počasím (a nefunkčním strojem). My v BeRideru se o skútry staráme právě teď. Pojďte s námi nahlédnout pod pokličku naší servisní haly.
Čti dál
12.1.23

Tipy na zimní večery

Co s načatým večerem, který teď v zimě navíc začíná už v pět hodin? Ven se nechce, na spaní je brzy, ale ten volný čas se dá přece kvalitně využít i doma. Přinášíme tipy, jak se zabavit za dlouhých večerů a zároveň trochu „potrénovat“ na skútrařskou sezónu, která se pomalu ale jistě blíží.
Čti dál
9.1.23

Novým rokem udržitelněji: Svezte se bez emisí, sdílejte a posílejte dál

Udržitelný životní styl už dávno neznamená hledání skulinek a menší či větší odříkání. Ekologicky odpovědnější přístup můžeme zvolit i tehdy, když žijeme ve velkoměstě a chceme jezdit autem. Pojďme se podívat na to, co nám udržitelnost může přinést v rámci městské mobility.
Čti dál
21.12.22

Tipy na dárky pro skútraře a motorkáře

Blíží se čas, kdy mnozí z nás usilovně přemýšlí, čím toho druhého obdarovat, jak se trefit do jeho vkusu a životního stylu a být zároveň originální i praktičtí. Pokud máte mezi blízkými nějakého nadšeného „BeRidera“ nebo motorkáře, přinášíme pár tipů, jak potěšit právě jeho.
Čti dál
14.12.22

Kam vyrazit na (výhodné) nákupy: Nejlepší obchodní centra v zóně BeRider

Vánoce se blíží, takže hurá na nákupy vánočních dárků s předstihem a navíc za dobrou cenu. Věděli jste, že i velký náklad odvezete na skútru? A že s BeRiderem můžete parkovat třeba až ve štěrboholské Fashion Areně? Vyrazte s námi na nákupy!
Čti dál
13.12.22

Méně známé pražské památky: Tropická zahrada nebo useknutá ruka

V Praze je spousta památek, kolem kterých možná denně chodíte, ale nenapadne nás do nich vkročit. Jsou nenápadné, trošku ukryté nebo prostě leží v ulici, kterou běžně nechodíte. Přinášíme vám tipy na některé z nich – všechny leží v zóně BeRider, takže si k nim můžete udělat příjemnou projížďku.
Čti dál
8.12.22

Jak se správně obléct na skútr v zimě: Kvalitní rukavice a ochrana proti větru

Chladné období roku je tady, ale my jezdit nepřestáváme. Stačí pamatovat na kvalitní doplňky a funkční oblečení. Poradíme, co vás při jízdě v zimě nenechá ve štychu.
Čti dál
5.12.22

Kam do kina v Praze: Na film i dobré jídlo na skútru a pár kroků od MHD

Chtěli jste se ještě projet na skútru, ale „vítr ve vlasech“ už je příliš studený? Udělejte si jen krátkou projížďku do kina, na nákupy nebo třeba dobré jídlo. Víme, kde vás to bude nejvíc bavit, i kde v klidu zaparkovat BeRider a domů se vydat MHD ze zastávky přímo před kinem.
Čti dál
23.11.22

Kam na podzimní rande v Praze: Japonské javory, víno s výhledem i projížďka elektrickou lodí

Barevné listy stromů a nízké sluneční paprsky, prostupující podzimním oparem. Znáte lepší kulisu pro romantické rande? Přinášíme pět tipů na místa a aktivity v Praze, které vám umožní si vychutnat hřejivé barvy podzimu, i když není zrovna nejlepší počasí.
Čti dál