0
Přihlásit se
Zaregistrovat
×
Úvod
Jak na to
Mapa
Ceny
První jízda
FAQ
Blog
Kontakt

Blog

22.7.2020

5 důvodů, proč se vyplatí koupit si vlastní helmu na skútr

Přilba je povinnost, základ bezpečnosti i otázka stylu. Všechny naše skútry jsou vybaveny dvěma helmami. Možná si říkáte, proč si tedy pořizovat vlastní. Hlavním důvodem není jen dnes tolik skloňovaná hygiena, ale i bezpečnost. Přečtěte si všechny zásadní důvody, proč investovat do vlastní přilby.
Čti dál
10.6.2020

Představujeme novou aplikaci BeRider

Posledních pár měsíců jsme intenzivně pracovali na nové aplikaci. Starou jsme zahodili a začali s čistým štítem. V nové verzi jsme si dali záležet, aby všechny hlavní funkce byly přímo v aplikaci, a ne na webovém rozhraní. Najdete zde také vylepšenou mapu, notifikace o stavu rezervací, zjednodušené ovládání a přehlednou historii jízd. Doufáme, že se vám bude líbit!
Čti dál
19.5.2020

Smí skútr na Jižní spojku?

‍Často se nás ptáte, jestli s BeRiderem můžete jet třeba na městský okruh, Jižní spojku nebo do tunelu. Sepsali jsme pro vás odpovědi na tyto dotazy, ať je to jednou pro vždy jasné.
Čti dál
5.5.2020

Nová BeRider zóna FAQ

Připravili jsme pro vás jednoduché vysvětlení, proč zmenšujeme rozsah BeRider zóny.
Čti dál
22.4.2020

BeRider for free

Our lives are slowly beginning to return to where they were before the quarantine. We haven’t won yet, so the term “social distancing” is here to stay for a while longer. Use this chance to take care of your necessary trips in a safe and “solo” fashion.
Čti dál
22.4.2020

BeRider ZDARMA pro všechny

Naše životy se už pomalu začínají vracet tam, kde byly před karanténou. Ještě ale vyhráno nemáme, proto pojem “social distancing” zatím jen tak nezmizí. Využijte šanci si obstarat vaše nezbytné cesty sólo na skútru BeRider.
Čti dál
21.4.2020

Scooter-sharing, nebo vlastní skútr? Víme, co a kdy se vyplatí

Jízda v jedné stopě, vítr ve tváři i odbourání každodenního stresu v koloně vozidel cestou do práce. Abyste si mohli užít veškerou svobodu jízdy na skútru, nemusíte mít k dispozici balík peněz – dobrodružství čeká na každém roku. Dali jsme dohromady výhody ježdění na skútru, které vás posadí do sedla.
Čti dál
26.3.2020

Zdravotníci jezdí zdarma

Vážení zdravotníci, velmi si vážíme vašeho nasazení a víme, že budete ještě hodně potřeba. Jako malé poděkování od nás se proto od teď na našich skútrech můžete dopravovat zdarma a usnadnit si tak své cesty. Tato nabídka platí až do ukončení opatření proti koronaviru v České republice.
Čti dál
17.3.2020

Nové kukly: Q&A

Jak jistě víte, do kufrů našich skútrů jsme začali vkládat bavlněné motorkářské kukly. Reagujeme tak na riziko šíření nového koronaviru, který se přenáší především kapénkami při dýchání či kašlání. Při každé výměně baterií do zavazadlového prostoru skútru vložíme vždy 3 kukly. Kuklu si po skončení jízdy nechte, abyste ji mohli znovu použít. Co nás k takovému opatření vedlo? Více informací se dozvíte v otázkách a odpovědích níže.
Čti dál
13.3.2020

Jak chráníme zdraví našich uživatelů?

V BeRideru je pro nás zdraví a bezpečí našich uživatelů na prvním místě. V reakci na vzniklou situaci zpřísňujeme hygienická opatření.
Čti dál