Elektroskútry BeRider pro zdravotníky ZDARMA

Je pro nás prioritou, abychom  i v tomto čase nákazy koronavirem pomáhali zjednodušovat lidem nutné každodenní cestování. Krom toho chceme ocenit práci zdravotníků, kteří s velkým nasazením pomáhají všem.

Proto s okamžitou platností umožňujeme využívat službu sdílených elektroskútrů BeRider zdarma všem lékařům a zdravotníkům: stačí, pokud při registraci nahrají spolu s fotografií občanského průkazu také fotografii své legitimace zdravotníka. Pro ty, kdo jsou do služby už zaregistrovaní, platí, že mohou svou legitimaci zdravotníka poslat na naši zákaznickou linku.

Každý, kdo se tímto způsobem do služby zaregistruje, získá okamžitě balíček 100 volných minut na své cesty. Pokud zdravotník své volné minuty vyčerpá, nahrajeme mu nové.

Jsme přesvědčení, že elektrické skútry BeRider představují v současnosti nejsnadnější cestu, jak udržet zásadu držení bezpečné vzdálenosti (social distancing) při dopravě ve městě. Navíc elektroskútry umožňují cestovat městem rychle a pohodlně. Zdravotníci tak mají možnost snadno se přepravit z práce, do práce, nebo za svými pacienty.

Kromě uvedené nabídky BeRider rozšiřuje zóny, kde je možné elektroskútry v Praze po skončení jízdy zaparkovat. Zóny nyní obsahují všechny velké nemocnice a zdravotnická zařízení - tato změna vychází vstříc jak zdravotníkům, tak pacientům, aby cestování lékařskou péčí bylo co nejjednodušší. 

Zapojení služby BeRider do pomoci zdravotníkům je součástí iniciativy #SKODAAUTOpomaha, ve které automobilka a její digitální laboratoř ŠKODA AUTO nabízejí své služby mobility k pomoci tam, kde je potřeba.

Tato nabídka platí až do ukončení opatření proti koronaviru v České republice.


Děkujeme všem zdravotníkům a věříme, že z toho spolu brzy vyjedeme.


Potřebujete další informace?