0
×

BeRider skútry pro zaměstnance

Ideální prostředek pro rychlou dopravu na schůzky

Řešení problémů s dostupností a parkováním

Atraktivní benefit pro zaměstnance

Zajistěte pro své zaměstnance možnost alternativní dopravy do práce či na schůzky po městě. BeRider jede rychlostí až 66 km/h, doveze vás na vzdálenost až 70 km, a to vše bez hluku, bez lokálních emisí a za výrazně nižší cenu než taxi. Přispějete tak ke snížení uhlíkové stopy a zefektivnění dopravy po městě.

V současné době se v ulicích Prahy pohybuje denně stovky BeRider skútrů a uvnitř BeRider zóny se průměrná docházková vzdálenost k nejbližšímu skútru pohybuje v řádu několik málo minut. Navíc, zejména ve špičce je přesun na skútru jednoznačně nejrychlejší formou dopravy po městě.

V případě zájmu vám můžeme pro vaše zaměstnance zorganizovat Skútr školu - dvouhodinový workshop, kde si mohou zájemci v bezpečném prostředí a za dohledu instruktorů vyzkoušet jízdu na skútru a manipulaci s ním.

Máte zájem nebo se chcete jen nezávazně zeptat?
No items found.

Reference

Již vyzkoušeli

No items found.

Na co se nás často ptáte

Lze nový benefit pro zaměstnance zahrnout do stávajícího systému?

Ano, jeden z nejrozšířenějších benefitních systémů Sodexo máme již zasmluvněný, v tuto chvíli připravujeme také spolupráci se společností Edenred. Pokud používáte jiný systém, dejte nám vědět, rádi se domluvíme i s nimi.

Lze oddělit pracovní a soukromé cesty?

Ano, aplikace umožňuje vytvořit si dva účty, mezi kterými se lze přepínat. Aktuálně usilovně pracujeme na rozšíření, které přepínání mezi profily udělá ještě intuitivnější a uživatelsky přívětivější.

Jak a v jaké podobě dochází k předávání osobních údajů zaměstnavateli? (GDPR)

Bezpečnost osobních údajů našich jezdců bereme velmi vážně a údaje nikdy nesdílíme se třetími stranami, pokud nám k tomu náš uživatel nedá explicitní svolení. V tomto případě detaily o jízdách zaměstnance předáváme zaměstnavateli v anonymizované a agregované podobě. Teprve až když zaměstnanec dá své svolení, sdílíme detaily o cestách a projetých minutách.

Je možné garantovat dostupnost skútrů pro naše zaměstnance v okolí sídla firmy?

Fungujeme na principu tzv. free-floatingu, tj. nijak neomezujeme nebo neřídíme, kde naši uživatelé skútry nechají. Tudíž nemůžeme garantovat dostupnost v dochozí vzdálenosti pro vaše lidi.

Jak moc náročné na administrativu je spravovat u BeRider firemní účet?

Maximum nutné operativy se snažíme držet na naší straně. Následně vám jednou za měsíc přijde report společně s fakturou za dodané služby. Nic víc.

Máte dotaz či zájem využít tuto službu?

Neváhejte nás kontaktovat.
Děkujeme za zprávu. Ozveme se vám zpět jakmile to bude možné.
Jejda, něco se pokazilo. Zkuste to znovu za chvíli.
  • Libuše Reichelová
    B2B manager BeRider s.r.o.
  • BeRider Services s.r.o.
    Jankovcova 1603/47a, Holešovice
    170 00 Prague 7
    Czech Republic