Battery Swapper

Jsme BeRider. V Praze provozujeme službu sdílených elektrických skútrů, která lidem usnadňuje a zpříjemňuje cestování. Naším posláním je vytvořit městskou mobilitu 21. století - bez emisí, dostupnou všem a s faktorem zábavy.

Rosteme. A i proto posilujeme tým, který se stará, aby naše elektroskútry byly vždy nabité a na svém místě, připravené připravené pro naše zákazníky. Pokud chcete pracovat s moderními technologiemi a vidět, jak má vaše práce dopad na dopravní situaci ve městech, přidejte se k nám.

Co budete dělat:
  • Péče o naší flotilu v ulicích, budete provádět výměnu baterií, bezpečnostní kontrolu a základní údržbu našich elektroskútrů
  • Zajišťování nabíjení baterií
  • Podílení se na údržbě, rozvoji a vylepšení servisních a dobíjecích prostor
  • Přemisťování skútrů dle potřeby v rámci operační zóny
  • Testování a provádění menších a středních servisních úkonů na našich e-skútrech

Naše požadavky:
  • Pozitivní přístup k práci - s nadšením se pouštíš do svěřených úkolů
  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Jste aktivní řidič (skupina B) a provoz v Praze zvládáte levou zadní
  • Zájem o techniku a nové technologie bude výhodou
Výhodou:
  • dobrá znalost místopisu Prahy

Co nabízíme:
  • Budete součástí inovativní a udržitelné služby, která zvyšuje pohodlí pohybu a flexibilitu v městských částech
  • Příležitost být u toho s námi od začátku, máme rychle se rozrůstající tým a vám můžeme nabídnout osobní a profesní rozvoj do budoucna
  • Práci s moderními technologiemi a možnost ovlivnit další směřování našeho produktu - každý dobrý nápad bude vyslyšen
  • Neformální přátelské prostředí a kolektiv, který táhne za jeden provaz
  • Startupové prostředí s profesionálním přístupem a týmem zkušených kolegů
  • Flexibilní pracovní doba (možnost spolupráce na full-time i part-time)
  • A další benefity
Lokalita
Praha Žižkov
Forma spolupráce
Brigáda, Plný úvazek
Máte o tuto pozici zájem? Ozvěte se nám:
Maximální velikost souboru je 10 MB.
Nahrávám
fileuploaded.jpg
Nahrání selhalo. Soubor nesmí být větší než 10 MB.
Díky za váš zájem. Ozveme se vám co nejdříve to bude možné
Jejda, něco se pokazilo. Zkuste formulář poslat znovu za chvilku.