0
Úvod
Jak na to
Mapa
Ceny
První jízda
Skútr škola
FAQ
Blog
Kontakt

Customer Care Support s angličtinou

Jsme BeRider. V Praze provozujeme službu sdílených elektrických skútrů, která lidem usnadňuje a zpříjemňuje cestování. Naším posláním je vytvořit městskou mobilitu 21. století - zábavnou, bez emisí a dostupnou všem.

Rosteme. A i proto posilujeme náš tým, který se stará o naprostou spokojenost našich “BeRiderů”, tím že jim poskytuje milou a profesionální zákaznickou podporu. Nemusíte se bát, nebudete nikomu nic aktivně nabízet. Stanete se naopak nepostradatelnou součástí naší služby, když budou naši zákazníci potřebovat pomoci.

Co budete dělat:
  • Pomáháme našim zákazníkům řešit složitější situace (pakliže nastanou), ale i maličkosti
  • Komunikujeme s našimi zákazníky po telefonu, e-mailu a skrze sociální sítě. A to i v angličtině (ale nebojte se, pokud nějaké to slovíčko neznáte)
  • Naší prací je také registrace nových zákazníků, a to od schválení profilu až po konečnou dokumentaci
  • Jsme ve spojení s ostatními odděleními jako je IT, marketing či produkt
Naše požadavky:
  • Základem je komunikace, měl/a byste se vždy snažit vcítit do role našeho zákazníka a co nejlépe mu poradit
  • Důležitá je také vstřícnost,trpělivost a schopnost zachovat chladnou hlavu (občas je to potřeba)
  • Angličtina na komunikativní úrovni(B1/B2)
  • Proaktivní a samostatný přístup k práci – k ruce vám vždy bude team leader, ale po zaučení budete zvládat vyřešit většinu problémů samostatně
  • Smysl pro humor je must-have
Výhodou:
  • Předchozí zkušenost s prací na zákaznické podpoře
  • Zkušenost s prací v CRM
  • Řidičské oprávnění sk. B
Co nabízíme:
  • Budete součástí inovativního a udržitelného projektu, který se stále vyvíjí (když budete mít fajn nápad na zlepšení, určitě si ho rádi poslechneme)
  • Volné kredity na jízdu BeRideru
  • Spousta klasických benefitů – Multisportka, ovoce a skvělá káva přímo v kanceláři, možnost home office, kurzy angličtiny a taky účast na naší skútrškole
  • Pokud se k nám připojíte na full-time, dostanete osobní notebook a sluchátka, u part-time bude prvotřídní vybavení k dispozici u nás v kanceláři (jakmile vyzkoušíte práci se dvěma monitory, už nebudete chtít měnit)
  • Je pro nás důležité zapadnout do týmu, rádi pořádáme společné akce, vyrážíme na pivo, na beach volejbal nebo uspořádáme společnou grilovačku
  • Slevy na e-shop BeRideru
  • a další výhody
Lokalita
Praha Holešovice
Forma spolupráce
IČO / Dohoda o provedení práce / Dohoda o pracovní činnosti
Máte o tuto pozici zájem? Ozvěte se nám:
Maximální velikost souboru je 10 MB.
Nahrávám
fileuploaded.jpg
Nahrání selhalo. Soubor nesmí být větší než 10 MB.
Díky za váš zájem. Ozveme se vám co nejdříve to bude možné
Jejda, něco se pokazilo. Zkuste formulář poslat znovu za chvilku.