0
Úvod
Jak na to
Mapa
Ceny
První jízda
Skútr škola
FAQ
Blog
Kontakt

Financial Manager

Vedoucí financí a kontrolingu je široce odpovědný za administrativní, finanční operace a operace řízení rizik společnosti, včetně vývoje finanční strategie, identifikace a sledování relevantních KPI a průběžného vývoje a monitorování kontrolních systémů za účelem ochrany majetku společnosti a reportu přesných finančních výsledků.

Co budete dělat:
  • Řídit budoucí směřování společnosti přípravou spolehlivých a přesných obchodních plánů, finančních strategií, sestavováním rozpočtu a prognóz.
  • Dohlížet na jednoho reportujícího analytika a úzce spolupracovat s oddělením účetnictví, controllingu a treasury ŠKODA AUTO.
  • Nastavit a dohlížet na finanční IT systém společnosti, spravovat třetí strany, kterým byla účetní funkce svěřena externě.
  • Zajistit soulad s českým účetnictvím, korporátním právem a zásadami společnosti
  • Vyvíjet a monitorovat výkonnostní opatření, která podporují strategické směřování společnosti
  • Podle potřeby nastavit a spravovat finanční operace dceřiných společností a zahraničních poboček
  • Provádět řízení rizik analýzou a zmírňováním klíčových prvků rizikového profilu společnosti
  • Řízení interního a externího auditu
  • Monitorování hotovostních zůstatků a prognóz, zajištění, že peněžní tok je vhodný pro operace organizace
  • Podle potřeby kontrola a vyhodnocení fundraisingových plánů organizace, kapitálové struktury, ocenění
Naše požadavky:
  • Magisterský/MBA titul v oboru financí a účetnictví nebo obchodu. CPA/CMA/CFA nebo ekvivalent je výhodou
  • Více než 3 roky prokazatelných zkušeností na pozici finančního manažera nebo v příslušné kontrolní nebo finanční roli
  • Silné vůdčí a organizační schopnosti, spolupráce napříč výkonnými týmy
  • Znalost češtiny a profesní angličtiny je nutností
  • Znalost MS Office a softwaru pro finanční správu (např. SAP)
  • Zdravý rozum – schopnost porozumět obchodnímu kontextu a převést jej do finančních implementací
  • Schopnost plánování strategie, řešení problémů a samostatné práce
  • Analytické smýšlení
Výhodou:
Co nabízíme:
  • Budete součástí inovativní a udržitelné služby, která zvyšuje pohodlí pohybu a flexibilitu v městských částech
  • Příležitost být u toho s námi od začátku, máme rychle se rozrůstající tým a vám můžeme nabídnout osobní a profesní rozvoj do budoucna
  • Budete mít možnost podílet se s námi na dalším směřování BeRideru, každý dobrý nápad bude vyslyšen
  • Neformální přátelské prostředí a kolektiv, který táhne za jeden provaz
  • Startupové prostředí s profesionálním přístupem a týmem zkušených kolegů
  • Flexibilní pracovní doba (možnost spolupráce na full-time i part-time)
  • Slevy na e-shop BeRideru
  • a další výhody
Lokalita
Praha Holešovice
Forma spolupráce
Pracovní poměr
Máte o tuto pozici zájem? Ozvěte se nám:
Maximální velikost souboru je 10 MB.
Nahrávám
fileuploaded.jpg
Nahrání selhalo. Soubor nesmí být větší než 10 MB.
Díky za váš zájem. Ozveme se vám co nejdříve to bude možné
Jejda, něco se pokazilo. Zkuste formulář poslat znovu za chvilku.