Mechanik E-skútrů

Jsme BeRider. V Praze provozujeme službu sdílených elektrických skútrů, která lidem usnadňuje a zpříjemňuje cestování. Naším posláním je vytvořit městskou mobilitu 21. století - bez emisí, dostupnou všem a s faktorem zábavy

Rosteme. A i proto posilujeme tým, starající se o bezvadný chod a údržbu flotily našich elektroskútrů. Pokud chcete pracovat s moderními technologiemi a vidět, jak má vaše práce dopad na dopravní situaci ve městech, přidejte se k nám.

Co budete dělat:
  • Kompletní servis flotily našich elektroskútrů
  • Preventivní údržba a oprava našeho vozového parku
  • Řízení zásob náhradních dílů a spotřebního materiálu
  • Podílení se na údržbě, rozvoji a vylepšování servisních prostor
  • Spolupráce na zlepšování naší služby
  • Jednosměnný provoz
Naše požadavky:
  • Praxe s opravováním aut nebo motorek / skútrů
  • Pozitivní přístup k práci - s nadšením se pouštíte do svěřených úkolů
  • Zájem o techniku a chuť učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz skupiny B
Výhodou:
  • Vzdělání v oboru
  • Vyhláška 50/1978 Sb., případně ochota si ji dodělat
  • Znalost elektrických systémů, snímačů, zapojení apod.

Co nabízíme:
  • Budete součástí inovativní a udržitelné služby, která zvyšuje pohodlí pohybu a flexibiltu v městských částech
  • Příležitost být u toho s námi od začátku, máme rychle se rozrůstající tým a vám můžeme nabídnout osobní a profesní rozvoj do budoucna
  • Práci s moderními technologiemi a možnost ovlivnit další směřování našeho produktu - každý dobrý nápad bude vyslyšen
  • Neformální přátelské prostředí a kolektiv, který táhne za jeden provaz
  • A další benefity
Lokalita
Praha Žižkov
Forma spolupráce
K domluvě
Máte o tuto pozici zájem? Ozvěte se nám:
Maximální velikost souboru je 10 MB.
Nahrávám
fileuploaded.jpg
Nahrání selhalo. Soubor nesmí být větší než 10 MB.
Díky za váš zájem. Ozveme se vám co nejdříve to bude možné
Jejda, něco se pokazilo. Zkuste formulář poslat znovu za chvilku.