0
Úvod
Jak na to
Mapa
Ceny
První jízda
Skútr škola
FAQ
Blog
Kontakt

Marketing Performance Specialist

Jsme BeRider - jeden z projektů ŠKODA AUTO DigiLab. V Praze provozujeme službu sdílených elektrických skútrů, která lidem usnadňuje a zpříjemňuje cestování. Naším posláním je vytvořit městskou mobilitu 21. století – ekologickou, zábavnou, efektivní a přístupnou.

Rychle rosteme, a proto hledáme nadšeného kolegu markeťáka/analytika, který nám pomůže s online marketingem se zaměřením na výkon, s cílem získat nové uživatele pro naše skútry.

Co budete dělat:
  • Akvizice nových uživatelů napříč různými placenými kanály (Google Ads, Facebook, a další)
  • Monitorování, analyzování a reportování výkonnosti marketingu na základě hlavních KPIs (LTV, CAC, CPA adalší)
  • Nastavování reportingu a analytiky
  • Odpovědnost za rozpočet performance marketingu, včetně přidělení rozpočtu pro jednotlivé kanály
  • Spolupráce s CMO a zbytkem týmu, s týmem vývojářů a s externími dodavateli pro implementaci marketingové strategie
Naše požadavky:
  • Alespoň 3 roky pracovních zkušeností v oblasti performance marketingu
  • Odbornou znalost reklamních sítí Google, Facebook, apod.
  • Pokročilou znalost nástrojů Google Analytics, Google Tag Manager, Firebase a MS Excel
  • Výborné analytické dovednosti a schopnost je využít při vyvozování závěrů a navrhování zlepšení
  • Schopnost rychle se učit a pracovat samostatně
  • Výborná znalost češtiny a pokročilá znalost angličtiny (alespoň B2 – vyšší středně pokročilý)
Výhodou:
  • Zkušenosti s marketingem mobilních aplikací a služeb
  • Výhodou je znalost nástrojů: MS Power BI, Google DataStudio, Hotjar, Chatfuel
Co nabízíme:
  • Budete se podílet na vývoji jedinečné, inovativní a udržitelné služby, která ulehčuje a zpříjemňuje dopravu po městě
  • Máme velké plány, rychle rosteme a vy můžete růst s námi – nabízíme nejen pracovní, ale i osobní rozvoj
  • Oceníme každý dobrý nápad, můžete tak přímo ovlivnit další směřování a vývoj BeRideru
  • Neformální a přátelské pracovní prostředí se silným týmem, který posouvá BeRider vpřed
  • Startupový duch s profesionálním přístupem a s týmem zkušených kolegů
  • Flexibilní pracovní dobu a možnosti práce z domu
  • Možnost podílet se na dalších projektech ŠKODA AUTO DigiLab (HoppyGo, Citymove, apod.)
  • Slevy na e-shop BeRideru
  • Volné minuty na BeRider
  • a další výhody
Lokalita
Praha Holešovice / Pankrác
Forma spolupráce
Máte o tuto pozici zájem? Ozvěte se nám:
Maximální velikost souboru je 10 MB.
Nahrávám
fileuploaded.jpg
Nahrání selhalo. Soubor nesmí být větší než 10 MB.
Díky za váš zájem. Ozveme se vám co nejdříve to bude možné
Jejda, něco se pokazilo. Zkuste formulář poslat znovu za chvilku.