0
Úvod
Jak na to
Mapa
Ceny
První jízda
Skútr škola
FAQ
Blog
Kontakt

Product Manager

Jsme BeRider. V Praze provozujeme službu sdílených elektrických skútrů, která lidem usnadňuje a zpříjemňuje cestování. Naším posláním je vytvořit městskou mobilitu 21. století – bez emisí a přístupnou všem.

Rosteme, a proto hledáme nadšeného kolegu, který bude zodpovědný za vývoj produktu a jeho kvalitu z pohledu zákaznického toku. Zároveň bude dohlížet na celý proces vývoje – sběr zpětné vazby od zákazníků, objevování produktů, plánování sprintů a správy ticketů v systému Jira.

Co budete dělat:
  • Aktivně se účastnit procesu vývoje plánovaných funkcí
  • Úzce spolupracovat se širokou škálou zainteresovaných stran – IT vývojovým týmem,týmem UX/UI, marketingovým týmem, datovým týmem, týmem péče o zákazníky a týmem provozu vozového parku
  • Zodpovídat za pracovní prostor BeRider Jira, kde budete plánovat sprinty a vytvářet tickety pro vývojový tým.
  • Konsolidovat zpětnou vazbu a požadavky uživatelů spolu s požadavky od široké škály interních zúčastněných stran a přizpůsobovat je obchodním cílům stanoveným v rámci KPI a produktové strategie
  • Spravovat BeRider BackOffice
  • Upravovat provozní zóny BeRider
  • Analyzovat data s pomocí datového týmu
  • Podporovat tým péče o zákazníky a provoz vozového parku
Naše požadavky:
  • Zkušenosti s vývojem produktového plánu
  • Dovednosti v oblasti analýzy dat a oblasti průzkumutrhu
  • Základní znalost agilní metodiky
  • Přehled o vývoji softwaru
  • Kritické myšlení a analytické dovednosti
  • Dovednosti v oblasti řešení problémů a řízení času
  • Schopnost rychle se učit a pracovat samostatně
  • Rodilý jazyk čeština a angličtina na pokročilé úrovni (minimálně B2)
  • Vynikající komunikační dovednosti
  • Zkušenosti s nástroji: Jira, Productboard
Výhodou:
  • Zkušenosti s nástroji: mapy Kepler; Miro; Figma
Co nabízíme:
  • Budete se podílet na vývoji jedinečné, inovativní a udržitelné služby, která ulehčuje a zpříjemňuje dopravu po městě
  • Nabízíme nejen pracovní ale i osobní rozvoj
  • Oceníme každý dobrý nápad, můžete tak přímo ovlivnit další směřování a vývoj BeRideru
  • Neformální a přátelské pracovní prostředí se silným týmem, který posouvá BeRider vpřed
  • Startupový duch s profesionálním přístupem a týmem zkušených kolegů
  • Flexibilní pracovní dobu a možnosti práce z domu – standardně 2 home office dny týdně. Po individuální domluvě i víc.
  • Možnost podílet se na dalších projektech ŠKODA AUTO DigiLab
  • Časté team-buildingy, grilování a další akce
  • Volné minuty na BeRider
  • Slevy na e-shop BeRideru
  • a další výhody
Lokalita
Praha Holešovice
Forma spolupráce
IČO
Máte o tuto pozici zájem? Ozvěte se nám:
Maximální velikost souboru je 10 MB.
Nahrávám
fileuploaded.jpg
Nahrání selhalo. Soubor nesmí být větší než 10 MB.
Díky za váš zájem. Ozveme se vám co nejdříve to bude možné
Jejda, něco se pokazilo. Zkuste formulář poslat znovu za chvilku.