0
Úvod
Jak na to
Mapa
Ceny
První jízda
Skútr škola
FAQ
Blog
Kontakt

Social Media & Content Specialist

Jsme BeRider. V Praze provozujeme službu sdílených elektrických skútrů, která lidem usnadňuje a zpříjemňuje cestování. Naším posláním je vytvořit městskou mobilitu 21. století – bez emisí, přístupnou všem a s faktorem zábavy.

Rosteme, a proto hledáme nadšeného kolegu, který nám pomůže posílit vztahy s našimi současnými i budoucími zákazníky. Budete mít k ruce copywriterku i designera a budete mít odpovědnost za tvorbu obsahu pro náš Instagram, Facebook, Twitter a blog.

Co budete dělat:
  • Řízení tvorby a publikace relevantního, originálního a kvalitního obsahu
  • Plánování a zavádění marketingové strategie pro sociální sítě
  • Úzká spolupráce s marketingovým oddělením na rozvoji kampaní na sociálních sítích za účelem dosažení stanovených marketingových cílů
  • Reportování výsledků ze sociálních sítí
  • Monitorování a analýza návštěvnosti sociálních sítí s cílem vybudovat komunitu fanoušků
  • Vytváření poutavého obsahu pro náš blog a newsletter, ve spolupráci s copywritery a designery
  • Community management, reagování na komentáře a dotazy, získávání zpětné vazby, předávání nápadů na vylepšení relevantním kolegům
Naše požadavky:
  • Prokazatelné zkušenosti s vedením jednoho nebo více účtů značky na sociálních sítích.
  • Dobrou znalost Facebooku, Instagramu, Twitteru, LinkedInu a dalších sociálních médií
  • Zkušenost s Facebook Business Managerem a jeho analytickými nástroji
  • Výborné písemné i verbální komunikační schopnosti
  • Orientaci na detail a pečlivost
  • Základní znalost Google Analytics
  • Výbornou znalost češtiny, pokročilou znalost angličtiny (alespoň B2 – vyšší středně pokročilý)
  • Vizuální cítění
Výhodou:
  • Velkou výhodou je znalost grafických nástrojů (Photoshop, InDesign, Illustrator, Lightroom) a oko pro dobrou fotku
  • Zkušenosti s marketingem mobilních aplikací nebo mobilitních služeb
Co nabízíme:
  • Budete se podílet na vývoji jedinečné, inovativní a udržitelné služby, která ulehčuje a zpříjemňuje dopravu po městě
  • Nabízíme nejen pracovní ale i osobní rozvoj
  • Oceníme každý dobrý nápad, můžete tak přímo ovlivnit další směřování a vývoj BeRideru
  • Neformální a přátelské pracovní prostředí se silným týmem, který posouvá BeRider vpřed
  • Startupový duch s profesionálním přístupem a týmem zkušených kolegů
  • Flexibilní pracovní dobu a možnosti práce z domu - standardně 2 home office dny týdně. Po individuální domluvě i víc.
  • Možnost podílet se na dalších projektech ŠKODA AUTO DigiLab
  • Časté team-buildingy, grilování a další akce
  • Volné minuty na BeRider
  • Slevy na e-shop BeRideru
  • a další výhody
Lokalita
Praha Holešovice
Forma spolupráce
Máte o tuto pozici zájem? Ozvěte se nám:
Maximální velikost souboru je 10 MB.
Nahrávám
fileuploaded.jpg
Nahrání selhalo. Soubor nesmí být větší než 10 MB.
Díky za váš zájem. Ozveme se vám co nejdříve to bude možné
Jejda, něco se pokazilo. Zkuste formulář poslat znovu za chvilku.